Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu

 Wycieczka do siedziby firmy GREINPLAST

Uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu wraz z nauczycielami udali się na  wycieczkę szkoleniową do firmy GREINPLAST,  producenta chemii budowlanej. Siedziba tej firmy znajduje się w Krasnem  pod Rzeszowem. 

 

Po miłym przyjęciu, cała klasa wraz z opiekunami i doradcą technicznym udała się na zwiedzanie zakładu produkcji, magazynów i laboratorium.  Uczniowie obserwowali pracę fachowców, a także zobaczyli w jaki sposób powstają produkty firmy Greinplast.

Następnym etapem było szkolenie przeprowadzone przez doradcę technicznego na temat ,,Technologia oraz zastosowanie i aplikacja produktów marki: Greinplast’’. Uczniowie poznali szeroką gamę chemii budowlanej oraz jej zastosowanie w tej branży. Dodatkowo zobaczyli w jaki sposób poprawnie wykonywać różne prace budowlane przy zastosowaniu produktów firmy Greinplast. Po zakończonym szkoleniu wszyscy otrzymali certyfikaty potwierdzające  udział w szkoleniu oraz upominki.

Dzięki pobytowi w firmie GREINPLAST uczniowie mogli skonfrontować wiedzę teoretyczną dotyczącą chemii budowlanej z praktyką. Przekonali się także, iż nowoczesne technologie to przyszłość, a inwestowanie w wiedzę na ich temat jest opłacalne w pracy technika budownictwa.

Wycieczkę zorganizowała pani Maria Pietras nauczyciel przedmiotów zawodowych.

 
 

Kategoria: