View the embedded image gallery online at:
https://www.zsb.mielec.pl/home/index.php/uczen/olimpiady-i-konkursy/kolejny-sukces-uczniow-zsb#sigProId20ead191f1
Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w konkursie plastycznym organizowanym przez Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej. Tematem konkursu "BLIŻEJ ARCHITEKTURY" był "Architekt - obywatel świata". Na etapie szkolnym wytypowane zostały najpiękniejsze prace uczniów: Amelii Niemczyk, Marleny Jeż, Nikoli Pęgiel, Szymona Rzeszutka i Anastazji Sewery.https://www.zsb.mielec.pl/home/index.php/uczen/olimpiady-i-konkursy/kolejny-sukces-uczniow-zsb#sigProId20ead191f1
Spośród bardzo wielu prac z całej Polski jury konkursowe Politechniki Wrocławskiej doceniło kreatywność, talent i wysoki poziom artystyczny pracy Amelii Niemczyk, która otrzymała II miejsce oraz Nikoli Pegiel, która otrzymała wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy 
View the embedded image gallery online at:
https://www.zsb.mielec.pl/home/index.php/uczen/olimpiady-i-konkursy/kolejny-sukces-uczniow-zsb#sigProId9490deb887
https://www.zsb.mielec.pl/home/index.php/uczen/olimpiady-i-konkursy/kolejny-sukces-uczniow-zsb#sigProId9490deb887
