Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu
 Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w konkursie plastycznym organizowanym przez Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej. Tematem konkursu "BLIŻEJ ARCHITEKTURY" był "Architekt - obywatel świata". Na etapie szkolnym wytypowane zostały najpiękniejsze prace uczniów: Amelii Niemczyk, Marleny Jeż, Nikoli Pęgiel, Szymona Rzeszutka i Anastazji Sewery.
Spośród bardzo wielu prac z całej Polski jury konkursowe Politechniki Wrocławskiej doceniło kreatywność, talent i wysoki poziom artystyczny pracy Amelii Niemczyk, która otrzymała II miejsce oraz Nikoli Pegiel, która otrzymała wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy ????