View the embedded image gallery online at:
https://www.zsb.mielec.pl/home/index.php/najnowsze-informacje?start=24#sigProId0651c03f2b
>
24 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów klas piątych Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu. Niezwykle podniosła i wzruszająca uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem Hymnu Narodowego. Następnie uczniowie z Samorządu Uczniowskiego pod opieką pań: Agaty Robak i Moniki Sosińskiej, przygotowali spektakl w duchu dzieła „Pan Tadeusz”. Wersy epopei narodowej zostały dostosowane do nauczycieli ZSB. Na zakończenie akademii absolwenci obejrzeli zdjęcia , które przedstawiały ich szkolne przeżycia. W kolejnej części uroczystości pan dyrektor Stanisław Starzyk nagrodził jedenastu uczniów , którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Zostały także wręczone nagrody za sukcesy w olimpiadach , działalność w kole recytatorsko - teatralnym, udział w akcjach charytatywnych i działalność w Samorządzie Uczniowskim. Po części oficjalnej absolwenci udali się do klas na spotkanie z wychowawcami .>https://www.zsb.mielec.pl/home/index.php/najnowsze-informacje?start=24#sigProId0651c03f2b
Wszystkim maturzystom życzymy jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości 




