View the embedded image gallery online at:
https://www.zsb.mielec.pl/home/index.php/najnowsze-informacje?start=36#sigProId26ea930549
>
Uczeń ZSB Antoni Pawlicki z klasy I TC zaangażował się charytatywnie, organizując zbiórkę na rzecz Zajazdu „Folwark” w Grzybowie, którego zaplecze uległo zniszczeniu w wyniku pożaru. Antek uczestniczył również w akcji gaśniczej, w czasie której wykazał się doskonałą wiedzą z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Uczeń otrzymał wyrazy uznania od właścicieli Zajazdu „Folwark”. Dyrektor ZSB pan Stanisław Starzyk pogratulował Antkowi tak wspaniałej postawy, zaangażowania i odwagi.>
https://www.zsb.mielec.pl/home/index.php/najnowsze-informacje?start=36#sigProId26ea930549
